İstatistikler
Toplam Oyun Sayısı: 214
Toplam Oyun Oynama: 303,612
Bugün Oynama: 124
Tekrar Oyna | 6,319 kez oynandı.
Friv Beceri Oyunları » Friv Ateş ve Su
Oyun Resim
Eğlenceli friv beceri oyunu ateş ve su da ateş çocuk ve su kızı aynı anda yöneterek ilerletmeli ve engellere takılmadan bölüm sonuna ulaşmalarını sağlamalısınız. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından Play butonuna basmanız yeterlidir. Ateşi yön tuşları ile kontrol ederken Suyu W,a,s,d tuşları ile yönlendireceksiniz. Ateş ile su'dan su ile ateşten kaçmalı, asitten ise iki kahramanı uzak tutmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.
Oyun Buton
Yorum Yaz !
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-28
DFCSDFSDFSDFGHFSHDGDHDHSD D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-12
ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-12
en güzel oyunları her zaman oyunarım ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-06-04
çok güzel bir oyun her gün oynarım ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-05-30
güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll


Sende Yorum Yaz !
Happy Sad Wink @ Cool Wave Hmm... Clap hands

Flash oyun dünyasına çıkan en güzel oyunları bir araya topladığımız oyun sitesinden hepinize merhaba. Friv oyunları adresindeki tüm oyunları istediğiniz yerden istediğiniz anda kolaylıkla oynayabilirsiniz. Birçok farklı seçenek ve türdeki oyunları oynayabilmeniz için Friv size yeter. En güzel oyunları oynamak isteyenlerin adresi olmak için yola çıkan oyun sitenize, istek görüş ve önerilerinizi dilediğiniz zaman iletişim kısmından yazabilirsiniz.
oyun