İstatistikler
Toplam Oyun Sayısı: 214
Toplam Oyun Oynama: 303,631
Bugün Oynama: 143
Tekrar Oyna | 5,585 kez oynandı.
Friv Oyunları » Friv 2
Oyun Resim
Eğlenceli Friv oyununda çiçeklere su damlacıkları atarak yeşermelerini sağlayacaksınız. Çiçeklere su damlalarını ulaştırabilmeniz için fare ile nişan almanız yeterli olacaktır. Bölüm atlamalı oyunda ilerledikçe oyun zorlaşmaktadır. Çiçeklerin ve bitkilerin yeşerebilmesi sizin elinizdedir. İyi eğlenceler dileriz.
Oyun Buton
Yorum Yaz !
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-19
aaaaaaaaaaaa
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-17
ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-17
lşğ.mjööööjçiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııppppppppppppppppşşşşşşşşşşşşşşşşş
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-06-25
müt,işşşşşşşşşşşşşşşşş ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-06-25
irem ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade

Sende Yorum Yaz !
Happy Sad Wink @ Cool Wave Hmm... Clap hands

Flash oyun dünyasına çıkan en güzel oyunları bir araya topladığımız oyun sitesinden hepinize merhaba. Friv oyunları adresindeki tüm oyunları istediğiniz yerden istediğiniz anda kolaylıkla oynayabilirsiniz. Birçok farklı seçenek ve türdeki oyunları oynayabilmeniz için Friv size yeter. En güzel oyunları oynamak isteyenlerin adresi olmak için yola çıkan oyun sitenize, istek görüş ve önerilerinizi dilediğiniz zaman iletişim kısmından yazabilirsiniz.
oyun